HTML

Mtg draft és commander

Friss topikok

Címkék

8-4 (1) ajándék (1) Born of the Gods (4) by Marci (2) cfb (1) commander (6) crazy (2) cube (9) decklist (3) DGR (1) Dimir (1) draf (1) draft (36) Dragons of Tarkir (1) fake (2) From the Vault (2) Gatecrash (5) gondol (3) GW (2) győzelem (2) hajrá (1) Hour of Devastation (1) HUN (1) idézet (1) innen-onnan (8) Journey into Nyx (1) kép (1) képek (1) Khans of Tarkir (5) kombó (1) köszi (1) kudarc (3) limited resources (2) LOL (2) m14 (2) M15 (6) magyarok (1) merieke (3) MM2015 (1) mtgo (30) multi (3) napilap (4) nemmagic (1) offline (1) Orzhov (1) pénzügy (3) prerelease (2) ptq (1) pv (1) Return to Ravnica (12) ripo (1) riport (10) sealed (3) Shards of Alara (2) spike (1) spoiler (2) Theros (11) Top8 (2) trefa (3) URG (1) vélemény (1) verseny (3) videó (1) video (2) Címkefelhő

Az első MTGO cube draftom meccseinek videói

2013.01.06. 11:50 Adhemar

Az első meccs eleje, amelyben csak a negyedik körig jutok el. A nagyszerű kezdőkéz ellenére nem állok jól, de legalább tinkerelek - és rájövök, hogy nincs jó választásom.

Az első meccs folytatása, amelyben még mindig élek, és Kothot is kezelem, de már közel a vég.

Az első meccs vége, amelyben megtörténik az elkerülhetetlen, azután sideolok és éppen csak elkezdődik a második game.

A második meccs, amelyben az ötödik körben halok meg a saját Show and Tell lapomnak hála.

A második kör első meccsének eleje, amelyben az UB kontoll ellenfél ellen nem húzok manát, de a Moat talán stabilizál a saját Ulamogom ellen.

A második kör első meccsének vége, amelyben kiderül, hogy a Moat nem stabilizál, így gyorsan bevégzem, és elkezdem a második meccset.

A második kör második meccse, amelyben nincs kék manám, pedig kellene, így véget ér a játékom. A harmadik ellenfelem droppolt.